Profesyonel Kurumsal Mail

Web sitenizle eşleşen Profesyonel Mail hizmeti ile kurumsal yapınızı her zaman en iyi şekilde tanıtın. Tüm Mail uygulamalarıyla %100 uyumlu tek Mail hizmeti.

  • Hesap Başına 5 GB Disk Alanı

  • iPhone, Android ve Windows Tüm Cihazlar İle Uyumlu

  • Otomatik Yanıtlayıcı

  • Gelişmiş Takvim Desteği

  • Profesyonel Antispam Koruması

  • Kaspersky Antivirüs Koruması

email hosting

En İyi Kurumsal Mail Hizmeti

Serbest çalışanlar ve küçük işletmeler için sunduğumuz profesyonel özellikler

Planınızı Seçin

Veya satış temsilcimizden destek alın
Başlangıç

1-5 kullanıcı

Ekonomik tercih edilen

5-15 kullanıcı

Profesyonel

15-100 kullanıcı

Fiyat

$9.99 /aylık

Satın Al

$39.99 /aylık

Satın Al

$69.99 /aylık

Satın Al

7/24 Teknik Destek

Ek Disk Alanı

SSL Koruması

%99.9 Uptime Garantisi

Otomatik Yanıtlayıcı

Outlook, Thunderbird Desteği

Tema Değiştirme

En Ucuz Kurumsal Mail Hosting

Profesyonel Kurumsal Mail Hosting Hizmetimizin Özellikleri

İşletmenize Özel Mail Hizmeti

İşletmeniz için ücretsiz e-posta sağlayıcıları ile yetinmeyin ve adınıza özel kurumsal e-posta hizmeti ile daha profesyonel görünün.

Tüm Cihazlarda Kullanım Özgürlüğü

Kurumsal Mail Hosting hizmetimizle ister bilgisayar ister tablet isterseniz de telefon üzerinden mail alışverişine kesintisiz devam edin.

Zaman Kazanmanın En Kolay Yolu

Kurumsal e-posta hizmetinde bulunan otomatik yanıtlayıcı ile gelen mail’lere önceden belirlediğiniz bir metni, otomatik olarak gönderebilirsiniz.

%99 Uptime Garantisi

Süreklilik önemlidir. İşletmenizin tek bir maili kaçırmasını asla istemeyiz, bu nedenle Mail hosting Hizmetlerimizin tamamında %99 gerçek uptime garantisi sunuyoruz.

Hesap Başına 5 GB Disk Alanı

Yüksek disk alanlı Mail Hosting hizmeti ile özgürce mail kullanımı yapabilirsiniz. Ayrıca ek alan isterseniz, çok cüzi bir miktar ödeme yaparak +5 GB kotaya sahip olabilirsiniz.

Kurumsal Mail İle Güvende Olun

Kaspersky tarafından sunulan gelişmiş antivirüs ve antispam hizmeti ile kurumsal mail hizmetlerinizi koruruz. Özelleştirilmiş kurumsal mail hizmetimizde, spam iletiler ile karşılaşmazsınız.

15-gün iade garantisi

Paylaşımlı Hosting hizmetlerimizin tamamında memnun kalmamanız durumunda 15 gün boyunca iade sağlamaktayız.

Mail Hosting Sık Sorulanlar

Hizmetlerimizin tamamında kendi özgü ayrıcalıklar ve özellikler bulunmaktadır. Sağladığımız hizmetlerimiz hakkında bize her zaman ulaşabilirsiniz İletişim

Kurumsal Mail hizmetinizi; Microsoft Outlook, Mozilla, Eudora, Entourage 2004, Windows E-posta gibi birçok masaüstü ve web tabanlı uygulamalar üzerinde yapılandırabilirsiniz. Böylece kurumsal mail alma ve gönderim işlemlerinizi istediğiniz yerde yapabilirsiniz.

Mail hesaplarınızı kullanmak için Webmail üzerinden e-posta kullanımı yapabilirsiniz. Webmail’e tarayıcınız üzerinden webmail.siteisminiz.com adresiyle giriş yapın ve login ekranında mail ve şifre bilginizi girin. Daha sonra mail iletişiminizi Webmail üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumsal Mail hizmetinize masaüstü, akıllı telefon, tablet veya tüm tarayıcı ekranlarından erişebilirsiniz.

Spam konusunda firmamız çok hassas bir yapıya sahiptir. İstenmeyen veya toplu mail gönderimi, bülten yayını gibi ileti gönderimleri engellenmektedir. Spam gönderim yapan hesapları önceden bildirimde bulunmaksızın feshedebiliriz. Kurumsal mail hesabına sahip olmanız, spam gönderim yapabileceğiniz anlamına gelmemektedir. Firma email adresini sadece kurumsal yazışmalar için kullanmalısınız. Kurumsal Mail ile spam gönderim yapmak şirketinizin imajını da kötü gösterecektir. Firma maili açma işleminin önemi kadar, temiz kullanım yapmakta oldukça önemlidir.

Mail Hosting Hizmetlerimiz İçin Müşterilerimiz Neler Diyor?

Güncel teknolojiyi takip ettiğimiz her gün hizmetlerimizi daha fazla geliştiriyoruz. Buda sizlere performans, güvenlik ve uptime süresi olarak yansımaktadır.

Düşünmeden Hemen Alın

Yıllardır spam maillerden bıkmış durumdaydık. İlgi Host'un kurumsal mailine geçiş yapınca oh dedik. Artık o rezil spam mailler gelmiyor. Kurulum konusundada verdikleri destekten ötürü teşekkür ederim.

Utku AKÇAY
Mükemmel Az Kalır

Çok kolay bir paneli var. Gmaile bezniyor hem tabletime hemde telefonuma sorunsuz şekilde kurdum. Spam maillerde gerçekten gözle görülür azalma değil yok olma var. Bu fiyata bu hizmet bedava bence.

Kenan ÖNEN
Tavsiye Ederim

Muhasebe şirketimiz için aldık. İlk başlarda ücretsiz mynet kullanıyorduk, sonra yandex alt yapısına geçtik. Yandexte fiyatı uçurunca ilgihosta geçiş yaptık Hem fiyat hemde kalite açısında tavsiye ederim mutlaka.

Ufuk BİÇER