Preloader

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Ana Sayfa / Gizlilik Politikası

İLGİ HOSTING

İLGİ NET, hizmetlerini kullanan ziyaretçi ve üyelerinin kişisel verilerini güvende tutmak ve korumak konularında hassasiyet gösterir. Bu gizlilik politikası, hangi bilgilerin hangi amaçla işleneceği, işlenen verilerin kimlerle neden paylaşılabileceği, veri işleme yöntemi ve işlenen verilerinize ilişkin haklarınızı açıklar.

Genel olarak işlenen veriler, resmi kurumların gerekçeli talepleri dışında, her hangi bir başka kurum, kuruluş ve amaçla paylaşılmaz.

Verilerin işlenme amacı; daha iyi hizmet verebilmek, istatistiksel analizlerle talebe yönelik ürün sunabilmek, sorunlara çözüm üretebilmek, güvenlik takibi için yorumlanmaktadır.

Bu amaçla, sitemizdeki tüm kayıtlı kayıtsız veriler, sunucularımızın korunması ve sistemin güvenliği, mevcut hizmetlerin iyileştirilmesi ve/veya yeni ürün geliştirme hedefleriyle değerlendirilir, kullanılır, paylaşılmaz.

Ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi: İlgiHost'a giriş yaptığınız andan itibaren konum verileriniz site trafiğine işlenmeye başlar. Yardımcı uygulamalar üzerinden toplanan bu konum bilgileri sadece ziyaretçilerimizin hangi coğrafi bölgelerde yoğunluk gösterdiğini yorumlamak için kullanılır ve paylaşılmaz.

Canlı Destek: Girdiğiniz isim ve e-posta adresiniz, bıraktığınız mesajı size özel ve en hızlı şekilde cevaplayabilmek için talep edilir ve kullanılır. Bu kısımda bıraktığınız mesajlar sık sorulan sorular hakkında istatistiksel verilerimize katkı sağlar ve paylaşılmaz.

Üye kaydı olurken beyan ettiğiniz kişisel ve/veya kurumsal bilgileriniz, tarafı olduğumuz Hizmet Sözleşmemiz üzerinden karşılıklı haklarımızı korumak, sizinle sağlıklı iletişim kurmak, faturalandırma işlemleri, istatistiki analizlerle hizmet/ürün/kampanya geliştirme iyileştirme dışında kullanılmaz ve paylaşılmaz.

Üyelerimiz kayıt olurken girdiği kullanıcı bilgilerini değiştirme, güncelleme haklarına sahiptir. Fakat girilen her bilginin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt ettiği unutulmamalıdır.

Üyelerimiz, Hizmet Sözleşmesinin sonlanmasıyla birlikte kişisel verilerinin tarafımızca silinmesini talep etme hakkına sahiptir. Fakat Müşteri'ye özel içerik sağlanması: Müşteri kişisel profil geçmişleri ile onlara özel çözümler, kampanyalar ve ayrıcalıklar sunulabilmesi açısından avantajlıdır.

Finansal bilgiler, satın alma ve geri ödeme durumlarında kullanılır. Kredi kartı bilgileri kesinlikle kaydedilmez. Kredi kartından ücret tahsilatı yalnızca siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir.

Kredi kartı ile ödeme sırasında, SSL Güvenlik Sertifikası ve Secure Socket Layer ile şifreli olarak bilgiler işlemi yapacak bankaya iletilir.

Hizmetlerimizdeki etkinliğiniz hakkında bilgi toplarız. Bu konuda IP adresiniz; sizi, alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin ayrıştırılması için kullanılır. IP adresinizden toplanan veriler; istatistiksel analiz dışında, sunucularımızda ya da herhangi diğer başka oluşabilecek sorunlar hakkında çözüm üretebilmek ve güvenlik takibi yapabilmek için kullanılır, paylaşılmaz.

Hizmetlerimizi kullandığınızda konumunuzla ilgili ayrıca bilgi toplarız. Topladığımız konum verileri sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemlerini desteklemek içindir.

Güvenlik önlemleri ve son güncellemeler tarafımızca düzenli olarak yapılmaktadır. Sunucu düzeyi uygulamalarda güvenlik konusunda kullanıcılardan değer not almış Linux işletim sistemi üzerinde PHP programlama dili ve MySQL veritabanı ile sizlere hizmet vermekteyiz.

WEB TASARIM

İLGİ NET barındırma hizmetlerinin yanı sıra kurumsal firmalara ve siyasi adaylara yönelik web sitesi hizmeti sunmaktadır.

ÜSTÜN PERFORMANS

İLGİ NET sağladığı bütün barındırma hizmetlerinde her zaman kendi veri merkezi ve kendi donanımlarını kullanmaktadır.

YEDEKLEME DESTEĞİ

İLGİ NET verilerinizin güvenliği için donanımsal herhangi bir soruna karşılık sunucu bazlı olarak yedekleme yapmaktadır.

Hosting Template

DAHA HIZLI

Tüm VPS hizmet hizmetlerimiz de, bulut sunucularımız da linux ve windows hosting hizmetlerimizin olduğu sunucu sistemlerimizde yüksek performanslı SSD Disk kullanılmaktadır. Bu sayede web siteleriniz kat kat daha hızlı çalışacaktır.

YÜKSEK DİSK ALANI

Almanya lokasyon Linux VPS hizmetlerimizde çok yüksek alanlı paketlerimizi artık sizlere sunmaya başladık.

7500+ Kullanıcı

Sağladığımız tüm hizmetlerimizi tercih eden mutlu müşterilerimiz arasına hemen sizde katılın, sizde kazanın.

EN İYİ DESTEK

Kullanıcı ve hizmet ayırt etmeden en iyi desteği vermek en sevdiğimiz özelliğimizdir.

SATIŞ TEMSİLCİSİ

Profesyonel satış temsilcimiz tarafından tüm hizmetlerimiz hakkında anlık olarak bilgi verilmektedir.

GERÇEK BULUT TEKNOLOJİSİ

Sağladığımız tüm hosting hizmetlerimizin alt yapısı %100 gerçek bulut yapıdır.

TELEFON NUMARAMIZ : 0850 304 5678

DESTEK TALEBİ GÖNDER